O FIRMIE

O FIRMIE

Firma DOM Z KLASĄ M.M. Othman Sp. J. działa na polskim rynku od września 2005 r. Zajmujemy się wykonaniem indywidualnych projektów budowlanych w pełnym zakresie oraz budową wysokiej jakości obiektów w najlepszych lokalizacjach. W swoich projektach zwracamy szczególną uwagę na detale tym samym spełniając oczekiwania wymagających klientów.

Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do tych, którzy wiedzą czego chcą i potrzebują pomocy w realizacji swoich marzeń, jak również do tych którzy są niezdecydowani i potrzebują pomocy fachowców. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, gdzie zapewniamy kompetentną i miłą obsługę. Na miejscu możecie Państwo zapoznać się z ofertą mieszkań i lokali, obejrzeć realizację inwestycji, a także skorzystać z rad naszych specjalistów, którzy podpowiedzą najlepsze rozwiązania, bądź potwierdzą słuszność Waszego wyboru.

Naszą misją jest dostosowywanie działań na rzecz rozwoju, umocnienia pozycji rynkowej firmy, a także wprowadzanie na rynek najwyższej jakości usług i rozwiązań technologicznych, budowy ekskluzywnych obiektów o standardach spełniających najbardziej wymagających oczekiwania klientów.

Najważniejsza jest dla Nas wysoka jakość wykonania i indywidualne podejście do klienta. Wszystkie prowadzone przez nas działania mają na celu umożliwienie klientom kupna mieszkania, o którym zawsze marzyli, a lokale oferowane w naszych inwestycjach projektowane są indywidualnie na potrzeby nabywców. Nasza oferta skierowana jest również do przedsiębiorców, którzy chcieliby zainwestować swój kapitał w nieruchomości. Cechuje nas profesjonalny nadzór nad budową i sprawne zarządzanie na każdym etapie przedsięwzięcia.

Obecnym klientom gratulujemy pomyślnie zakupionych mieszkań, lokali i życzymy jednocześnie, aby te rozpoczęte inwestycje zakończyły się pełnym sukcesem.

Mamy nadzieję, że realizacja naszych projektów i inwestycji przyniesie Państwu wiele zadowolenia zarówno z formy, jak i funkcjonalności budynków.

7